03 Ekim 2010

Merhaba Arkadaşlar, Şimdi Size ÖZGÜN SEO İPUÇLARI'ndan bahsedeceğiz;

Özgün ipuçlarından kastımız en iyi bilinmesi gereken seo teknikleri'dir. SEO bildiğiniz gibi en iyi internet reklamları arasında artık gösterilmektedir. Ve önemi gün geçtikçe daha çok artmaktadır. Bu hızla yükselen Arama motoru pazarında yer kapmanız sizin için çok önemlidir.

Web sitesi yaparken, sadece gösterişi güzel olan bir tasarım ortaya çıkarmayın. Web sitenizdeki kullanılan kodlama, içerik ve tasarım Arama motorlarına özellikle Google arama motoruna uygun olması gerekmektedir.

Ayrıca Web sites...

 • Etiketler : Seo, seo teknikleri, arama motoru optimizasyonu, özgün seo ipuçları, seo ipuçları,
 • Devamını Oku >
   
  03 Ekim 2010

  Blackhat SEO teknikleri nedir? Nasıl yapılır?

   

                       Blackhat SEO        Blackhat SEO diğer adıyla Siyah Şapkalı SEO anlamına gelmektedir. Kısaca Blackhat'ten bahsetmek istersek, Yasal yollarla sonuçlar elde etmek varken, Blackhat SEO yöntemleri ile uyanıklık yaparak daha hızlı çözümler elde etmek istemektir. Bu yöntemleri kullananların malesef hızlı fakat olumsuz sonuçlarda aldığı gözlemlenme...

 • Etiketler : blackhat, blackhat seo, blackhat seo teknikleri, blackhat yötemleri, blackhat taktikleri, blackhat seo nasıl yapılır, nasıl yapılır seo, blackhat arama motoru optimizasyonu yöntemleri,
 • Devamını Oku >
   
  03 Ekim 2010
  WHİTEHAT SEO teknikleri nedir?
  Whitehat dediğimiz yani beyaz hat, Tamamen arama motorlarının istemiş olduğu düzeyde, yasak olan şeylere başvurmadan, arama motorları optimizasyonu için en yasal işlemler ile arama motorlarında yükselme teknikleridir. WhiteHat ile tamamen sade ve zaman içersinde , aceleye gerek duymadan, Azim ve sabırlı olarak yükselişler yapabilirsiniz. Yaptığınız işe emeğiniz gireceğinden sonunda mutlu olacaksınız. Blackhat seo tekniklerinde emeğin sonunda boşa gidebilir fakat whiteHat tekniklerinde böyle bir risk söz konusu değildir, olamaz.
  White Hat
 • Etiketler : seo, arama motoru optimizasyonu, whitehat seo teknikleri, blackhat seo tenikleri,
 • Devamını Oku >
   
  03 Ekim 2010
  BLACK HAT SEO Nedir ? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Zararları?
  BlackHat Seo teknikleri, tamamen farklı işlevler olarak yapılmaktadır. Arama motorlarının algoritmalarına uygun fakat istenilmeyen işlevler ile yapılan bu teknikler, Arama motorları tarafından spam ve tehlikeli olarak görebilmektedirler. Faydalarından çok zararı olduğunu belirtiriz, bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyoruz.Blackhat teknikleri arama motorları tarafından yapılması yasaklanmış olup bu teknikleri kullananlara cezalar verebilmektedir.
  Blackhat teknikleri arasında neler var şimdi göz atalım…