SEO yani ARama motoru optimizasyonu birşeylere bağlı olarak ortaya çıkmaz. Yada şöyle diyelim, SEO sadece 3-5 şey yapmakla yapılmaz. Sadece Backlinkle Yada siteyle , veyahut Başka taktiklerle kendi başına yapılmaz. SEO tamamen yapılabilecek taktikler, teknikler ve kodsal birlikteliğin tümünün bir araya gelmesiyle ortaya çıkar. Backlinklerin önemi tartışılmaz fakat tek başına yetersizdir.

Tanıtım yazıları bir backlink türüdür. Bir kısa yada uzun makale içersinde sitenizi hedefleyen keywordsler ile backlink desteği verebilirsiniz. Çok işe yaramasıyla birlikte google tarafından da istenilen bir backlinktir.

Tanıtım yazılarınızı ne kadar çok siteye eklerseniz ve tanıtım yazılarınız ne kadar çok farklı özgünlükte olursa o kadar önemlidir. Tanıtım yazılarınızda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise, içersinde link olarak verdiğiniz sitelerin aynı site olmasıdır. Yani Seo diye link veripte 2 satır aşağıya cam balkon diye link vermek mantıklı olmaz ve sitenize verilecek etkiyi yarıya indirir.

Bunlara dikkat ettikten sonra, tanıtım yazılarından oldukça fayda sağlayabilirsiniz. Tanıtım yazısı backlink türlerinden en iyisidir.

Etiketler :tanıtım yazısı, seo yazısı, makrowin, cam balkon, cam balkon makaleleri,